Jdi na obsah Jdi na menu
 


p5141058.jpg

Béďa

cca 5let

Střední kříženec zřejmě kokršpaněla. Kontaktní a akční kluk, jen nezná moc povely. Nalezen v Lipovci u Blanska. Hledal se majitel, ale nikdo ho nepostrádal, proto byl převezen do útulku.

p3190973.jpg

Bubák

cca1,5 let

Kříženec možná velšteriéra. Pejsek se do útulku dostal od majitele, který ho již nechtěl. Původně si Bubáčka vzal z jiného útulku (útulek byl vyrozumněn), ale po cca 4 měsících zjistil, že to není pejsek vhodný do bytu. Bubáčka doporučejeme spíše na dvorek s přístupem dovnitř, je hodně temperamentní a rád si zaštěká.

p6271526.jpgp6271522.jpgp6271523.jpg

Benži

cca 6 let

Pejsek žil uvázaný na provaze, odkud se ho podařilo lidem, kterým nebyl osud pejska lhostejný, odebrat. Pejsek je střední velikosti, zatím se bojí, ale za chvíli se osmělil a přišel si pro piškotek.Je hubený, až se vykrmí, tak z něho bude krásný psí kluk.
Benži se po pár dnech začíná osmělovat a už se nechá pohladit a pochovat, jen je pořád ve střehu. Leká se při prudším pohybu nebo hlasitém zvuku, nevíme co všechno si musel prožít, ale už se začíná pomalu radovat ze života.

Bohužel předešlý život ho natolik poznamenal, že má zkratkovité jednání a může na člověka vystartovat a napadnout ho. Většinu času je milý a mazlivý, ale pak se mu něco v hlavičce sepne a na určitý dotyk, který mu něco připomene z minulého bydliště, reaguje neadekvátně. To bohužel stěžuje jeho adopci, mohl by jít pouze k člověku, který se zabývá převýchovou psů a uměl by s takovým pejsek pracovat.

 

Obrazek
 

Péťa

cca 10let

Pejsek byl přivázaný před útulkem. Nemá rád manipulaci, nedá se mu připnout vodítko, je schopen kousnout, proto je to pejsek, který u nás zřejmě dožije.